Svatební fotokoutek Plzeň

Smileshow - fotobox, který baví...

Svatební fotobox a fotokoutek Plzeň

Fotobox Smileshow na svatbě
Fotobox Smileshow na svatbě
Krásné vzpomínky a fotografie od nás
Krásné vzpomínky a fotografie od nás

Fotobox a fotokoutek od nás :-)

Chcete mít krásné momentky ze svatby? Chcete zábavu na večerní párty. Pak právě pro Vás máme profesionální fotobox Smileshow. Je to super stroj na focení. Uvnitř sebe má fotoaparát a tiskárnu na fotky. Nad hlavou mám výkonný blesk, aby výsledná fotka byl co nejlepší. Stačí zmáčknout tlačítko a zábava se může rozjet naplno. Po vyfocení Vám hned předám Vaši fotečku, na kterou jistě jen tak nezapomenete:-) . Na fotku Vám navíc mohu přidat ozdobný rámeček nebo patku s textem Vaší párty. Během večera si můžete fotografie prohlížet, posílat na emai a dotiskávat. O vše se postarají naši showmani, kteří fotobox obsluhují. 

Stačí vyplnit online objednávku dole na stránce a více doladíme spolu. 

Akce svatby 2024

Na rok 2024 máme pro svatby v Plzeňském kraji speciální nabídku pronájmu fotoboxu. Pronájem fotoboxu na 2 hodiny s tiskem max. 200 fotografií 10x15.SUPER akční cena pronájmu za 6900,-  Akce trvá do naplnění diáře :-)

Ceník pronájmu fotoboxu na svatby

V ceně máte převoz fotoboxu na místo určení po Plzni a okolí do 20 km. Tématické fotopozadí a bohaté rekvizity dle naší nabídky. Obsluhu boxu 1 až 2 showmani, kteří se o vše postarají. On-line galerii . Grafický návrh fotografie (rámeček nebo patka). Příplatky a jiné varianty dle osobní domluvy.

Online rezervace

Zarezervujte si nás včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem nebo telefonem.

© 2018 SMILESHOW - fotobox který baví... Plzeň - Praha - Brno