FOTOBOX

SMILESHOW.cz

Ahoj lidi, 

rád bych se Vám představil. Jmenuji se SmileShow a jsem super stroj na focení. Uvnitř sebe mám fotoaparát a tiskárnu na fotky. Nad hlavou mám výkonný blesk, aby výsledná foka byl co nejlepší. Stačí zmáčknout tlačítko a zábava se může rozjet naplno. Po vyfocení Vám hned předám Vaši fotečku, na kterou jistě jen tak nezapomenete:-) . Na fotku Vám navíc mohu přidat ozdobný rámeček nebo patku s textem Vaší párty. Navíc můžete vaše fotky sdílet s kamarády přes Facebook nebo poslat na e-mail. 

Na jakých akcích nesmím chybět?
Firemní večírky - Promo akce - Festivaly - Výstavy - Svatby - Maturáky - Narozeniny - a mnohé další akce.

A říkáte si co rekvizity a fotopozadí?
Žádný strach. Můj vlastní TEAM vše zařídí. Na Vaši párty přivezou nejen moji maličkost:-) , ale i spousty rekvizit a fotopozadí. Na výběr máte naše tématické večírky nebo Vám  vše připravíme na míru. Uděláme na Vaší akci profesionální fotokoutek se vším, co k němu patří.

Na jak dlouho si můžete smileshow-fotobox objednat?
Záleží pouze na Vás a Vašich možnostech. Většinou jsme na akcích 4 hodinky a kousek :-), záleží na Vás, jak zábava "pojede".

V jakých městech působíte?
Hlavní region, kde nejvíce působíme, jsou Plzeňsko a západní Čechy. Není ale problém přijet po dohodě i na jiné místo České republiky.

Jaká je cena pronájmu fotoboxu?
Každá zábava něco stojí, ale od nás si určitě odnesete nejen super zážitky, ale i kvalitní fotografie. Máme pro Vás připravené cenové balíčky nebo řešíme cenu individuálně dle Vašich požadavků a přáních. 

Jak nás kontaktovat? 
Stačí vyplnit jednoduchý formulář 


Fotobox v akci

© 2018 SMILESHOW - fotobox který baví... Plzeň - Praha - Brno